Címlap -> Büszkeségeink

A tanév összes eseménye

2017/18. tanév

Iskolai étkezés

Étkezési befizetési 

időpontok és lemondás

Iskolarádió - Iskolaújság

rádióadások cool

Iskolaújság számok wink

Visszaszámlálás

Még
van hátra az téli szünetig! :-)

Alapítványunk

 

Iskolánk alapítványa:

Szegedi Csikós Iskola Alapítvány

6726 Szeged, Fő fasor 61.

Adószám: 18452749-1-06

 

Csengetési rend

2015. szept. 01-től

 

6:45

Reggeli ügyelet

 

7:30

Felvonulás a tantermekbe

 

7:50

Figyelmeztető csengetés

Óra

Be-

csen-

getés

Kicsengetés

Szü-

net

1.

8:00

8:45

15

2.

9:00

9:45

15

3.

10:00

10:45

15

4.

11:00

11:45

10

5.

11:55

12:40

10

6.

12:50

13:35

25

7.

14:00 - 14:45

(délutáni órák, szakkörök)

 

8.

14:45 - 15:30

(délutáni órák, szakkörök)

 

 

14:15-15:15 Napközis tanulóidő

 

15:15 - 15:45

napközi

9.

15:45 - 16:45

(összevont felügyelet)

 

Iskolánk a Facebookon

Keresés az oldalon


Hirdetés
Büszkeségeink 2016-2017
2017.06. Diákolimpia - Kajak PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. június 12. hétfő, 10:50

Puljer Panna 5.b osztályos tanulónk a Szolnokon megrendezett Régiós Diákolimpián 2000m kajak számban

a III. helyet érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.06.04. Diákolimpia - uszonyosúszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. június 07. szerda, 10:27

István Anna Laura 2.b osztályos tanulónk a Gyöngyösön megrendezett Uszonyosúszó Diákolimpia Országos Döntőn 50m uszonyos pillangóúszásban a II. helyezést, 100m uszonyos gyorsúszásban az V. hely, 200m uszonyos gyorsúszásban a VI. helyet érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.05. Népdaléneklési verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. június 02. péntek, 14:32

Martonosi Sára 5.a és Sonkodi Léna 6.a osztályos tanulóink a Szegeden megrendezett népdaléneklési vesenyen a II. és a III. helyezést érték el.

Gratulálunk! smiley

 

 
2017.04. Tudásbajnokság megyei döntő - történelem 5 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. június 02. péntek, 13:59

Berta Botond 5.b osztályos tanulónk a Tudásbajnokság megyei döntőjén a történelem 5. tantárgyból az II. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.05. Uszonyosúszó Országos Bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. június 02. péntek, 13:45

István Anna Laura 2.b osztályos tanulónk az Uszonyosúszó Országos Bajnokságon eredményesen szerepelt.

 

 
2017.05. Országos Gyorsasági Görkorcsolya verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. június 02. péntek, 13:28

Deme Zalán és Szélpál Botond 2.b osztályos tanulóink az Országos Gyorsasági Görkorcsolya versenyen eredményesen szerepeltek.

 

 
2017.05. Nagy Digitális Kaland területi verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. június 02. péntek, 12:06

Császár Marcell, Szamosvári Szabolcs Zsombor, Verba-Szögi MarcellNagy Digitális Kaland területi versenyén a III. helyezést érték el.

  

Gratulálunk! smiley

 
2017.05. Orosháza Cup 2017 kézilabda torna PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. június 02. péntek, 11:10

Lakos Nikoletta és Kollár Kata 2.a osztályos tanulóink az Orosháza Cup 2017 kézilabda tornán csapatban U8-as korosztályban I. helyezést, U7-es korosztályban III. helyezést, U10-es korosztályban szintén a III. helyezést érték el. 

Lakos Nikoletta és Kollár Kata mindketten a "Gólkirálynő" címet is megkapták.

 

   

Gratulálunk! smiley

 
2017.05. OMV-Suli Póló Vándor Kupa PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 24. szerda, 12:22

Bori Bálint (5.b), Csányi Tamás (5.a), Karai Csongor (5.b), Sándor Patrik (5.a), Bálint Áron (6.a), Gyalog Zsombor (6.a), Körmendi Zénó (6.a), Meleg Richárd (5.a) osztályos tanulóink az OMV-Suli Póló Vándor Kupán III. korcsoportban a IV. helyezést érték el.

 
2017.05. Dance Kupa - Társastánc PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 24. szerda, 12:01

Farkas Liliana 7.a osztályos tanulónk táncpartnerével a Kozármislenyben megrendezett Dance Kupán Junior Latin Ranglista kategóriában a II. helyezést érték el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.05. Kajak Kenu Sport 2017 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 23. kedd, 10:25

Puljer Panna 5.b osztályos tanulónk a Győrben megrendezett Marathon Magyar Országos Bajnokságon párosban (5 km) a III. helyet szerezték meg.

Gratulálunk! smiley

 
2017.05. Pro Musica házi verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 18. csütörtök, 14:45

Fülöp Brigitta, Császár Alexa, Kulik Lőrinc, Kollár Kata, Dégi-Kiss Flóra 2.a osztályos tanulóink a Pro Musica házi versenyen eredményesen szerepeltek.

 
2017.05. Társastánc PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 18. csütörtök, 12:15

Farkas Liliana 7.a osztályos tanulónk táncpartnerével a Debrecenben megrendezett Ranglista és Klubközi Táncversenyen RL Junior Standard kategóriában II. helyezést, a Budapesten megrendezett Buda Open 2017-en open junior II ST kategóriában pedig a IV. helyezést érték el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.05. Városi történelemverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 18. csütörtök, 11:50

Iskolánk mindkét csapata a Szegeden megrendezett városi történelemversenyen az  5-6. és 7-8. osztályos kategóriában elhozták az I. helyezést.

Hodák Levente (7.a), Schimpl Csaba (7.a), Stalzner Dominik (7.a)
Felkészítő: Ágostonné Elek Ottilia


Lászlóffy Luca (6.b), Bencsik Bendegúz (5.b), Nagy Gergő (5.b)
Felkészítő: Ujvári Csilla

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. Országos Matematika Tanulmányi Verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 10. szerda, 09:18

Verebes Máté 2.a osztályos tanulónk a TEKI-TOTÓ országos matematika tanulmányi versenyen Arany fokozatot ért el.

Nagy Eszter 1.b osztályos tanulónk pedig ezüst fokozatot ért el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.05. Tankerületi matematika verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 10. szerda, 09:08

Kónya Zoltán 4.a osztályos tanulónk a tankerületi matematika versenyen az V. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. ELIT CUP RDF 2017 - Arad PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 10. szerda, 08:56

Arany Gergő 5.b osztályos tanulónk az Aradon megrendezett ELIT CUP RDF 2017-en a legjobb góllövő címet kapta meg.

  

 
2017.05. III. Aranyhúr hegedűverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 10. szerda, 08:39

Szekeres Rita 3.c osztályos tanulónk a III. Aranyhúr hegedűversenyen Arany minősítést szerzett.

  

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. Vízilabda PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 03. szerda, 09:35

Bori Bálint 5.b osztályos tanulónk a vízilabda vidék bajnokságon gyermek IV. korcsoportban az I. helyezést érték el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. A Föld napja környezetvédelmi vetélkedő PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. május 03. szerda, 09:22

Vereb Máté (7.b), Paskuj Áron (8.a), Paskuj Benjámin (8.a) a Föld napja tiszteletére megrendezett tankerületi környezetvédelmi vetélkedőn a II. helyezést érték el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. Diákolimpia PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 28. péntek, 11:46

Iskolánk diákjai a Labdarúgó városi diákolimpián IV. korcsoportban a III.helyezést érték el. 

Döme Kristóf 7.a, Kopasz Dávid 7.a, Tóth Kristóf 7.a, Vörös Erik 7.a, Benes Tamás 7.b, Horváth Dominik 7.b, Mura-Mészáros Bálint 7.b, Savanya Brúnó 7.b, Szabó Fülöp 7.b, Takács Ákos 7.b

  

Gratulálunk! smiley

 
 
2017.04. Megyei helyesírási verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 27. csütörtök, 14:38

Bencsik Ambrus 3.a osztályos tanulónk a 2017. évi megyei helyesírási versenyen az I. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. Városi rajzverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 27. csütörtök, 14:27

Fehér László 1.a osztályos tanulónk a "Fantázialények" témájú városi rajzversenyen a II. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. Lászlóvill Kupa és Fulldance Kupa - társastánc PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 27. csütörtök, 12:18

Farkas Liliana 7.a osztályos tanulónk táncpartnerével a Lászlóvill Kupán RL Junior Tíztánc versenyszámban

I. helyezést, Fulldance Kupán Ifjúsági B Standard kategóriában I. helyezést, RL Junior Standart kategóriában

IV. hely, Ifjúsági B Latin kategóriában pedig az V. helyezést érte el.

  

  

Gratulálunk! smiley

 
2017.04.21-22. 25.Euro Show Dance Fest PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 26. szerda, 15:08

Kürti Luca 2.b osztályos tanulónk a Serbiában megrendezett 25.Euro Show Dance Festiválon Free Dande (Open) Small group Mini kategóriában az I. helyezést érte el. Berta Noémi 3.b osztályos tanulónk Hip Hop Solo Mini kategóriában I. hely, Hip Hop Formation Youth kategóriában pedig a II. helyezést érte el.

   

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. OTP-Bozsik labdarúgás eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 26. szerda, 14:29

Iskolánk diákjai az OTP-Bozsik iskolai labdarúgás 3.korcsoportban eredményesen szerepeltek.

Bohus Dominik Márk (6.b), Horváth Boldizsár Róbert (6.b), Sonkolyos Áron Ágoston (6.b), Bori Bálint Milán (5.b), Horváth Ádám Csanád (5.b), Karai Csongor (5.b)

 

Borsos Szabolcs 2.b osztályos tanulónk pedig a "legjobb játékos" címet szerezte meg.

 

 
2017.04. Tankerületi helyesírási verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 21. péntek, 15:38

Bencsik Ambrus 3.a osztályos tanulónk a Tankerületi helyesírási versenyen az I. helyezést érte el.

       

Gratulálunk! smiley

 
2017.04. V. Hátgerinc Kupa PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 11. kedd, 14:38

Szilágyi Gellért 1.b osztályos tanulónk az V. Hátgerinc Kupán 50m gyors váltóban az 1. helyet

Kresák Lora 1.a osztályos tanulónk pedig 50m gyorsúszásban 4. hely, 50m hátúszásban az 5. helyet érte el.

 

 
2017.04. Street Dance Cup - Hip Hop PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 10. hétfő, 14:34

Berta Noémi 3.b osztályos tanulónk a Soroksáron megrendezett Street Dance Cup - Hip Hop mini "C" szóló kategóriában az I.helyezést érte el.

  

Gratulálunk! smiley

 
2017. Diákolimpia - Fiú labdarúgás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 10. hétfő, 12:08

I. és II. korcsoportos Diákolimpia körzeti döntőjén iskolánk diákjai a II. és III. helyezést érték el.

3.b: Zádori KristófSonkodi BálintNyilas GergelyHerédi-Szabó ÁronNagy ZalánNagy BalázsHegyes Noé
3.c: Kecskés ÁronPapp RichárdMészáros Tamás
2.b: Borsos SzabolcsBárkányi Benjámin
4.b: Csányi András

4.a: Herbert Benedek

 

Gratulálunk! smiley

 
XX. Modern Tánc Fesztivál PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 10. hétfő, 11:35

Kürti Luca 2.b osztályos tanulónk a XX. CSM-i Modern Tánc Fesztiválon, találkozón a Kozmosz egyesület "Dumagépek" csoportja arany minősítést ért el. 

Gratulálunk! smiley

 
XVI. Megyei Életvitel És Gyakorlati Ismeretek Verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. április 10. hétfő, 10:02

Vörös Zsófia 7.a, Mura-Mészáros Bálint 7.b, Szabó Fülöp 7.b osztályos tanulóink a XVI. Megyei Életvitel És Gyakorlati Ismeretek Versenyen a II. helyezést érték el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.03. 9.Kiss Bálint Kézilabda kupa PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 23. csütörtök, 14:57

Lakos Nikoletta 2.a osztályos tanulónk a Szentesen megrendezett 9.Kiss Bálint Kézilabda kupán csapattal u8-as korosztályban I. helyezést, csapattal u9-es korosztályban a 3. helyezést szerezték meg.

A gólkirály(nő) címet 2x érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 

 
2017.03. XVII. Klauzál Kupa + XX. Modern Tánc Fesztivál PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 23. csütörtök, 14:25

Berta Noémi 3.b osztályos tanulónk a XVII. Klauzál Kupán csoport táncban II. hely, solo táncban a III. helyezést érte

el. A XX. Modern Tánc Fesztiválon pedig solo táncban a II. helyezést szerezte meg.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.03. MTMSZ - Tavaszi Kupa 2017 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 23. csütörtök, 13:21

Körmendi Sára 3.a osztályos tanulónk a "MTMSZ - Tavaszi Kupa 2017" fantasy formáció mini (talajtorna) kategóriában az I. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.03. Városi irodalmi vetélkedő - Arany 200 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 23. csütörtök, 13:06

Arany János Születésének 200. évfordulója alkalmából megrendezett városi irodalmi vetélkedőn csapatunk

a II. helyezést érte el. 

Résztvevő tanulóink: 

György Alexandra (7.b), Kukla Zsombor (7.a), Lehegyi Maya (7.a), Nagy Kadosa (7.b), Péter Anita (7.a)

Gratulálunk! smiley

 
2017.03. Zrínyi Ilona Matematikaverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 23. csütörtök, 12:43

Bencsik Ambrus és Holczer Kenéz 3.a osztályos tanulóink a Zrínyi Ilona Matematikaverseny Csongrád megyei fordulóján a XIII. és a XIV. helyezést érték el.

 
2017.02. Irodalmi Kávéház - Vers kategória PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 06. hétfő, 11:36

Kónya Zsuzsanna 8.a osztályos tanulónk az Irodalmi Kávéház - Vers kategóriában a II. helyezést érte el.

  

Gratulálunk! smiley

 
2017.02. Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 06. hétfő, 10:37
Iskolánk diákjai a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján 4. helyezést ért el a 
7. osztályos csapatunk: Gyorsan Anna (7.b), Szőke Zsombor (7.b)Vajas Viktória (7.a)Vereb Máté (7.b)
 
6. helyezést ért el a 8. osztályos csapatunk: Cseh Viktória(8.a), Nagy Orsolya(8.b)Öövel Johanna(8.a), 
Szabó Eszter(8.b).
 
Felkészítő tanárok: Juhász Ildikó, Plaukity Mária, Szegi József, Lászlóné Mari Karola, Ujvári Csilla,
                                  Vidákné dr. Tóth Ildikó.
 
Gratulálunk! smiley
 
2017.02. Könyvtárhasználati vetélkedő PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 06. hétfő, 10:08

A Csongrád Megyei Könyvtárosok Egyesülete által szervezett könyvtárhasználati vetélkedőn iskolánk csapatai

eredményesen szerepeltek.

Az I. korcsoportban a 4. helyen végzett Kovács Lívia, Szélpál Csenge, Zádori Petra alkotta csapat,

a II. korcsoportban az 1. helyet szerezte meg Öövel Johanna, Paskuj Áron, Paskuj Benjámin.

Gratulálunk nekik!

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!

 

 
2017.02. Tavaszváró Nílt Nemzetközi Úszóverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 06. hétfő, 09:48

Hollós Fruzsina 2.a osztályos tanulónk a Tavaszváró Nílt Nemzetközi Úszóversenyen 100m mell úszásban

a III.helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 

 

 
2017.02. Bozsik Torna U13 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 06. hétfő, 09:39

Arany Gergő 5.b osztályos tanulónk a Bozsik Torna U13 rendezvényen a Legjobb játékos címet kapta meg.

 

 
2017.02. Páros csocsó bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. március 03. péntek, 16:48

Skribanek Sebestyén 2.a osztályos tanulónk az I. Szögi József utcai családi páros csocsó bajnokságon

az I. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.02. Városi Versmondó Verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 23. csütörtök, 14:29

Bencsik Ambrus 3.a osztályos tanulónk indult a Városi Versmondó Versenyen és a II. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.02. Társastánc2 - Magyar Bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 23. csütörtök, 14:21

Farkas Liliána 7.a osztályos tanulónk táncpartnerével TáncSport Magyar Bajnokságon Junior II Standard 

kategóriában a II. helyezést érték el.

 

Gratulálunk! smiley

 

 
2017.02. I. Kecskeméti Regionális U13 Utánpótlás Torna PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 17. péntek, 17:37

Arany Gergő 5.b osztályos tanulónk az I. Kecskeméti Regionális U13 Utánpótlás Tornán csapatával a

IV. helyezést érte el.

 
2017.02. MAARSK kupa uszonyosúszó országos verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 17. péntek, 16:42
István Anna Laura 2.b osztályos tanulónk a 2017.02.11-én Dunaújvárosban rendezett MAARSK kupa uszonyosúszó
országos versenyen cápa korosztályban 50 m uszonyos pillangóúszásban 1. helyet, 100 m uszonyos gyorsúszásban
2. helyet, 4*50 m pillangóúszás váltóban 2. hely, 50m uszonyos gyorsúszásban 3.helyet, 15 m búvárúszásban a
3. helyezést érte el.
Gratulálunk! smiley
 
 
 
2017.02. Csongrád Megyei Bicinium éneklési verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 16. csütörtök, 11:17
A Csongrád Megyei Bicinium éneklési versenyen Farkas Lilla(4.a), Marton Nóra(4.a), Martonosi Sára(5.a), Zádori Petra(5.b)  ezüst minősítéstCsászár Dorka(3.b), Dusha-Kis Luca(3.b)  arany minősítést, 
 
Koltay Stefánia(6.b) és Sonkodi Léna(6.a) kiemelt arany minősítést, kategória győztes és felkérés az Éneklő Ifjúság Gálahangversenyen való fellépésre.
Gratulálunk! 
 
 
2017.02. Társastánc - Magyar Bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 13. hétfő, 10:47

Farkas Liliána 7.a osztályos tanulónk táncpartnerével TáncSport Magyar Bajnokságon Junior II Tíztánc kategóriában II. helyezést, Junior II Latin kategóriában a III. helyezést érték el.

  

Gratulálunk! smiley

 
2017.02. Diákolimpia - úszás 2 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 09. csütörtök, 15:44

Dudás Marcell 3.a osztályos tanulónk a Városi Diákolimpián 50m fiú hát úszásban a II. helyet,

Megyei Diákolimpia 50m fiú hát úszásban az III. helyet érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 

 
2017.02. Diákolimpia - úszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 09. csütörtök, 15:14

Hollós Fruzsina 2.a osztályos tanulónk a Városi Diákolimpián 50m leány mell úszásban a III. helyet,

Megyei Diákolimpia 50m leány mell úszásban az I. helyet érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.01. Angol nyelvi tehetségkutató verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 01. szerda, 15:14

Öövel Johanna 8.a osztályos tanulónk a Szegeden szervezett Angol nyelvi tehetségkutató versenyenIII.helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley yes

 
2017.01. Diákolimpia - úszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 01. szerda, 14:48

Meleg Richárd 5.a osztályos tanulónk a Diákolimpia körzeti döntőn 100m gyors úszásban I.hely,

4*50m váltóban a III. helyet érte el. Bori Bálint 5.b és Sándor Patrik 5.a osztályos tanulónk pedig 50m gyors váltóban

III. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.01. Gyermek Teremlabdarugó Torna PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. február 01. szerda, 14:31

Juhász-Szabó Máté 1.a osztályos tanulónk a XX.SC Hírös-ÉP Téli Kupa Gyermek Teremlabdarugó Tornán a gólkirály címet kapta.

 
2017.01. Legjobb kapus díj PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. január 18. szerda, 10:55

Borsos Szabolcs 2.b osztályos tanulónk a "legjobb kapus" díjat érdemelte ki.

 

 

 
2016.12. Miki Cup 2016 - Szeged PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. január 18. szerda, 10:01

Szerafimovszki Vanda 3.b és Kollár Kata 2.a osztályos tanulóink a Miki Cup 2016 - Szeged kézilapda tornán

(U7 és U8) csapatukkal az I. és a II. helyezést érték el.

   

 
2016.10-11. Angol nyelvi verseny + mese- és versíró pályázat PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. december 15. csütörtök, 15:38

Kónya Zsuzsanna 8.a osztályos tanulónk a városi angol nyelvi tehetségkutató versenyen a III. helyezést érte el. 

A II.Kacaj Panka mese- és versíró pályázaton, gyermek-, ifjúsági vers kategóriában a II. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2016.10.30. Vers- és prózaíró pályázat PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. december 15. csütörtök, 15:28

Kónya Zsuzsanna 8.a osztályos tanulónk az "Író leszek" vers- és prózaíró pályázatán sikeresen szerepelt.

 
2016.12.10. Társastánc - B, A, S és Senior Bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. december 15. csütörtök, 12:56

Farkas Liliána 7.a osztályos tanulónk a B, A, S és Senior Bajnokságon táncpartnerével OB Junior I B Latin kategóriában II. helyezést, OB Junior I B Standard kategóriában a III. helyezést érte el.

  

Gratulálunk! smiley

 
2016.11. OTP Bozsik program - foci eredmények 2 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. december 06. kedd, 15:32

Tóth Kristóf 7.a, Schimpl Csaba 7.a, Horváth Dominik 7.b, Ladányi Gergő 8.a, Tóth Norbert 8.a,

Kresák Konrád 8.b az OTP Bozsik programban (7-8. oszt) 4. korcsoportban eredményesen szerepeltek.

 
2016.11. ISIS DanceOPEN táncverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. december 06. kedd, 15:22

Farkas Liliána 7.a osztályos tanulónk a Szombathelyen megrendezett ISIS DanceOPEN táncversenyen

táncpartnerével RL Junior Standard kategóriában a IV. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2016.11. Megyei rajz és mesemondó verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. december 06. kedd, 15:15

Benke Napsugár 2.b osztályos tanulónk a megyei/tankerületi rajz és mesemondó versenyen

a IV. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2016.10. Bolyai Matematika Csapatverseny eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. november 16. szerda, 11:19
Hernádi Marcell Sándor (7.b), Schimpl Csaba Miksa (7.a), Hodák Levente László (7.a), Berta Andor Dániel (7.b) 
a Bolyai Matematika Csapatversenye Csongrád megyei fordulóján 
7. osztályos kategóriában, csapatban a III. helyezést érték el.
 
Holczer Kenéz (3.a), Bencsik Ambrus (3.a), Sonkodi Bálint (3.b), Zádori Kristóf (3.b)
pedig 3. osztályos kategóriában, csapatban az V. helyezést érték el.
    
Gratulálunk! smiley
 
 
 
2016.11. OTP Bozsik program - foci eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. november 16. szerda, 10:55

Bori Bálint, Karai Csongor, Nagy Gergő 5.b és Horváth Dominik, Sonkolyos Áron, Bohus Dominik 6.b

osztályos tanulóink az  OTP Bozsik programban (5-6. oszt) 3. korcsoportban eredményesen szerepeltek.

Gratulálunk! smiley

 
2016.11. Play & Stay - Tenisz PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. november 16. szerda, 10:48

Sonkodi Bálint 3.b osztályos tanulónk a Play & Stay tenisz csapat bajnokságon a III. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2016.10. XII. Üstökös Kupa 2016 - kézilabda PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. november 08. kedd, 12:51

Lakos Nikoletta és Kollár Kata 2.a osztályos tanulóink a Dunaújvárosban megrendezett

XII. Üstökös Kupa 2016 - lány U8 " versenyen a kézilabdacsapatukkal az I. helyezést érték el.

 

Gratulálunk! smiley

 

 
2016.09. Karate PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. november 08. kedd, 12:30

Benke Napsugár és Tóth Richárd 2.b osztályos tanulóink a hónap karatékája erőnléti kihívásán

az I és a III. helyezést érték el. 

 

Gratulálunk! smiley

 
2016.10. I.Nemzetközi Rövidpályás Hód Kupa (úszás) PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2016. november 06. vasárnap, 11:25

Hollós Fruzsina 2.a osztályos tanulónk Hódmezővásárhelyen az I.Nemzetközi Rövidpályás Hód Kupa rendezvényen

50m mellúszásban 2. helyet, 100m mellúszásban 2.helyet, 50m gyorsúszásban a 3. helyet érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2016.10. SZUE házi verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: admin   
2016. október 17. hétfő, 10:23

Sánta Dávid 2.a osztályos tanulónk a Szegedi Úszó Egylet házi versenyén 50m gyorsúszásban

az I. helyezést érte el.

 

Kresák Lora 1.a osztályos tanulónk a Szegedi Úszó Egylet házi versenyén 50m gyorsúszásban

a III. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2016.10.02. Szivacs-Kézilabda torna PDF Nyomtatás E-mail
Írta: admin   
2016. október 07. péntek, 11:12

Lakos Nikoletta 2.a osztályos tanulónk csapatával "HLKC Szivacs-Kézilabda tornán" U8-as korosztályban az

I. helyezést érték el. Teljesítményéért a "legjobb mezőnyjátékos" címet is megkapta.

Gratulálunk! smiley

 
2016.10. Gyorsasági görkorcsolyázó verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: admin   
2016. október 07. péntek, 10:34

Sepp Kristóf 3.b osztályos tanulónk  a "Grand Prix" versenysorozatban összetettben, gyorsasági görkorcsolyázó

versenyen az I. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2016.09. XIII. Kistelek Open táncverseny + Beo Dance Open PDF Nyomtatás E-mail
Írta: admin   
2016. október 07. péntek, 09:38

Farkas Liliána 7.a osztályos tanulónk a "XIII. Kistelek Open" táncversenyen partnerével Junior I Open Standard

kategóriában II. helyezést,  Junior II B Standard kategóriában II. helyezést, Junior I Open Latin kategóriában

III. helyezést, Junior II B Latin kategóriában V. helyezést érték el.

 

A Belgrádban megrendezett "Beo Dande Open"-en WDSF Junior I Open ST kategóriában a II.helyezést érték el.

 

Gratulálunk! smiley

 

 
2016.10. Szivacs-Kézilabda torna PDF Nyomtatás E-mail
Írta: admin   
2016. október 06. csütörtök, 07:24

Kollár Kata 2.a osztályos tanulónk csapatával "HLKC Szivacs-Kézilabda tornán" U8-as korosztályban a

II. helyezést érték el. Teljesítményéért a "gólkirálynő" címet is megkapta.

 

Gratulálunk!

 
2016.09. Judo verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: admin   
2016. október 06. csütörtök, 07:08

Csányi Tamás 5.a osztályos tanulónk a Siklóson megrendezett "Tenkes Kupa" Judo versenyen

diák B. korcsoportban a II. helyezést érte el. A következő héten a Pakson megrendezett "Atom Kupa"

Judo versenyen diák B. korcsoportban pedig I. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2016.08. Junior Országos Görkorcsolya Bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
Írta: admin   
2016. szeptember 07. szerda, 13:01

Sepp Kristóf 3.b osztályos tanulónk a Junior Országos Görkorcsolya Bajnokságon "Amatőr Junior E" korcsoportban

I. helyezést, csapatban pedig az "Amatőr Junior D-EF" korcsoportban pedig a II. helyezést szerezték meg.

 

    

Gratulálunk! smiley