Címlap -> Büszkeségeink

Közelgő események

A tanév összes eseménye

2017/18. tanév

Iskolai étkezés

Étkezési befizetési 

időpontok és lemondás

Iskolarádió - Iskolaújság

rádióadások cool

Iskolaújság számok wink

Visszaszámlálás

Még
van hátra a nyári szünetig! :-)

Alapítványunk

 

Iskolánk alapítványa:

Szegedi Csikós Iskola Alapítvány

6726 Szeged, Fő fasor 61.

Adószám: 18452749-1-06

 

Csengetési rend

2015. szept. 01-től

 

6:45

Reggeli ügyelet

 

7:30

Felvonulás a tantermekbe

 

7:50

Figyelmeztető csengetés

Óra

Be-

csen-

getés

Kicsengetés

Szü-

net

1.

8:00

8:45

15

2.

9:00

9:45

15

3.

10:00

10:45

15

4.

11:00

11:45

10

5.

11:55

12:40

10

6.

12:50

13:35

25

7.

14:00 - 14:45

(délutáni órák, szakkörök)

 

8.

14:45 - 15:30

(délutáni órák, szakkörök)

 

 

14:15-15:15 Napközis tanulóidő

 

15:15 - 15:45

napközi

9.

15:45 - 16:45

(összevont felügyelet)

 

Iskolánk a Facebookon

Keresés az oldalon


Hirdetés
Büszkeségeink 2017-2018
2018.03. Rajzverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 20. péntek, 15:46

Horváth-Kelemen Botond 3.a osztályos tanulónk az "Erdők-mezők vadvilága" alsó tagozatos rajzversenyen

a II. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2018.04. Furulyaverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 20. péntek, 14:34

Fülöp Brigitta 3.a osztályos tanulónk a VI. Dél-alföldi Regionális Furulyaversenyen a II. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2018.04. VI. Hátgerinc Kupa - úszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 17. kedd, 15:51

Kresák Lora 2.a osztályos tanulónk a Hódmezővásárhelyen megrendezett VI. Hátgerinc Kupán I. helyezést, 200m gyors úszásban az 5.hely, 100m hátúszásban a 6. helyezést érte el. Szilágyi Gellért 2.b osztályos tanulónk 200m gyors úszásban II. hely, 100m gyors 4. hely, 4*50m férfi gyorsváltóban pedig a 6. helyezést érték el.

   
Gratulálunk! smiley
 
2018.04. Mesemondó verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 17. kedd, 15:07

Bihari Áron 2.a osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett járási mesemondó versenyen a III. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2018.04. V. MezőTour fesztivál - Balett és moderntánc PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 17. kedd, 14:04

Feczkó Tamara 5.b osztályos tanulónk az  V. MezőTour Országos balett és moderntánc fesztiválon serdülő

csoportban az I. helyezéstCsányi Katica 4.c osztályos tanulónk szintén az I. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2018.03. Moderntánc Fesztivál PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 17. kedd, 13:50

Rabi Szabina 2.b osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett Moderntánc Fesztiválon a III. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 

 
2018.04. Diákolimpia - Mezei futóverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 17. kedd, 13:41

Lakos Bence 2.b osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett Diákolimpia - Mezei futóversenyen

az I. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 

 
2018.03. Karate PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 05. csütörtök, 14:50

Benke Napsugár 3.b osztályos tanulónk a Wadokarate Országos Bajnokságon Kata versenyszámban

a II. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2018.03. 26. Euro Show Dance Fest 2018 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. április 05. csütörtök, 14:25

Berta Noémi 4.b osztályos tanulónk a Magyarkanizsán megrendezett 26. Euro Show Dance Fest 2018 versenyen Hip Hop Solo formációban I.helyet, Hip Hop Formation Junior kategóriában pedig a II. helyezést érte el.

Különdíjként a legígéretesebb táncos díjat is megkapta.

    

Körmendi Sára 4.a osztályos tanulónk Fantasy show Formation Youth kategóriában II. hely, Disco Dance Small group Youth III. hely, Fantasy show Duo Youth kategóriában pedig a IV. helyezést érte el.

    

Kürti Luca 3.b osztályos tanulónk a Dance Show Formation Mini II. hely, Free Dance (Open) Duo Youth kategóriában pedig szintén a II. helyezést érte el.

   

Gratulálunk! smiley

 

 
2018.03.26. Technika verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. március 28. szerda, 15:58

Zádori Petra 6.b osztályos tanulónk az Életvitel És Gyakorlati Ismeretek megyei technika versenyen

a III. helyezést érte el. Csapatban Vörös Bálint, Berta Botond, Zádori Petra 6.b osztályos tanulóink

a IV. helyezést érték el. Felkészítő tanár: dr. Makráné Horváth Piroska

 

Gratulálunk! smiley

 
2018.03.20. Tankerületi helyesírási verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. március 28. szerda, 15:06

Bencsik Ambrus 4.a osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett tankerületi helyesírási versenyen 

a III. helyezést érte el. Felkészítő tanár: Seres Ildikó

Gratulálunk! smiley

 
2018.03.18. Apátfalva I. Villámtorna (foci) PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. március 28. szerda, 11:03

Adorján BenettCsikós PéterKovács VilmosSkribanek Sebestyén 3.a osztályos tanulóink az Apátfalva I.

Villámtornán (foci) III. helyezést érték el.

Nagy Gellért 3.a osztályos tanulónk pedig a "legjobb kapus" címet kapta meg.

Gratulálunk! smiley
 
2018.02. Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Úszóverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. március 13. kedd, 15:20

Hollós Fruzsina 3.a osztályos tanulónk a Hódmezővásárhelyen megrendezett Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Úszóversenyen 50m mell úszásban I.hely, 100m mell II. hely, 200m mell úszásban szintén a II. helyezést érte el.

  

Gratulálunk! smiley

 
2018.03. Hip Hop PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. március 13. kedd, 14:44

Berta Noémi 4.b osztályos tanulónk a Budapesten megrendezett Klauzál Kupa Gyerek Hip Hop formációban

II. helyezést, Gyerek Hip Hop szóló kategóriában pedig a III. helyezést érte el.

   

Gratulálunk! smiley

 
2018.03. Zrínyi Ilona Matematikaverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. március 12. hétfő, 13:15
Nagy Gergő 6.b és Bencsik Ambrus 4.a osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett Zrínyi Ilona Matematikaverseny Csongrád megyei fordulóján a X. és a XI. helyezést érték el. 
 
Bencsik Ambrus 4.a, Holczer Kenéz 4.a, Zádori Kristóf 4.b csapatban a III. helyezést érték el.
 
Gratulálunk! smiley
 
 
2018.02. Farsang Kupa Labdarúgó Torna - U9 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 28. szerda, 16:24

Lakos Bence 2.b osztályos tanulónk a Kisteleken megrendezett Farsang Kupa Labdarúgó Torna U9-es korosztályban

a legjobb játékos címet kapta meg.

  

 
2018.02. Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Úszóverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 28. szerda, 11:30

Karai Csongor 6.b osztályos tanulónk a Hódmezővásárhelyen megrendezett Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Úszóversenyen 400m vegyes úszásban II.hely, 100m hát II.hely, 200m vegyes III.hely, 200m háton a III. helyezést érte el.

   

Gratulálunk! smiley

 
XXVIII. Forray tornaverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 27. kedd, 16:27

Végh Míra 2.a osztályos tanulónk a XXVIII. Forray tornaversenyen I. korcsoportban egyéni összetett

versenyszámban ezüst érmet ért el.

 

Gratulálunk! smiley

 
XXI. SC Hírös-Ép Téli Kupa - labdarugó torna PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 27. kedd, 15:27

Juhász-Szabó Máté 2.a osztályos tanulónk a XXI. SC Hírös-Ép Téli Kupa gyermek labdarugó tornán csapatával

a III. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2018.02. X. TYR KUPA 2018 - (úszás) PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 16. péntek, 13:04

Kresák Lora 2.a osztályos tanulónk a Hódmezővásárhelyen megrendezett X. TYR KUPA 2018 úszó versenyen 50m pillangón I. hely, 100m gyors, 100m mell II. hely, 100m hát, 50m mell úszásban a III. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2018.02. X. TYR KUPA 2018 - úszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 15. csütörtök, 15:30

Hollós Fruzsina 3.a osztályos tanulónk a X. TYR KUPA 2018 úszó versenyen 100m mell, 200m mell és 200m vegyes úszásban a II. helyet érte el.

  

Gratulálunk! smiley

 
2017-18. Judo versenyek PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 15. csütörtök, 09:00

Csányi Tamás 6.a osztályos tanulónk ebben a tanévben a következő eredményeket érte el Judo versenyeken:

Diák "A" magyar bajnoki (Győr) I. hely, Serdülő "B" magyar bajnoki (Győr) III. hely, Diák "A" Atom Kupa (Paks) 

I. helyKrajkó Gyula Emlékverseny Diák "A" illetve Serdülő I. - I. helySzentkirályi Judo Kupa (Kecskemét) I. hely

Magyarkanizsa Nemzetközi Judo verseny Diák "A" I. helyMolnár Franciska Emlékverseny Serdülő korcsoportban

(Mórahalom) I. hely.

Gratulálunk! smiley
 
2018.02. Matematika Tehetségkutató Verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 08. csütörtök, 15:12

Zádori Petra 6.b osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett Matematika Tehetségkutató Versenyen a II. helyezést érte el. Bencsik Bendegúz 6.b pedig a "Kiváló Feladatmegoldó" címet szerezte meg.

 

Gratulálunk! smiley

 
2018.02. XI. Főnix Kupa - kézilabda PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 08. csütörtök, 14:30

Lakos Nikoletta 3.a osztályos tanulónk csapatával a Debrecenben megrendezett XI. Főnix Kupa utánpótlás kézilabda tornán LU9 kategóriában az I. helyezést érték el.

   

Gratulálunk! smiley

 

 
2018.02. TáncSport Magyar Bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 08. csütörtök, 14:04

Farkas Liliána 8.a osztályos tanulónk táncpartnerével a Szigetszentmiklóson megrendezett TáncSport Magyar Bajnokságon Junior II Tíztánc kategóriában a III. helyet, Junior II Latin kategóriában pedig IV. helyezést érték el.

  

Gratulálunk! smiley 

 
2018.02. Diákolimpia - gyors váltó úszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 06. kedd, 15:19

Sonkodi Bálint (4.b), Nové Benedek (4.a), Holczer Kenéz (4.a), Török Olivér (4.c) a Diákolimpia Körzeti Döntőjében 4*50m gyors váltóban II. korcsoport-fiú kategóriában a III. helyet érték el.

   

Gratulálunk! smiley

 
2018.02. Diákolimpia - úszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 06. kedd, 14:29

Csányi Áron 1.a osztályos tanulónk a Városi úszó Diákolimpián 50m hátúszásban a II. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 

 
2018.02. Diákolimpia - Judo PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 06. kedd, 14:14

Csányi Tamás 6.a osztályos tanulónk a Judo Diákolimpia országos döntőjében serdülő-B 55kg-os kategóriában diákolimpiai bajnok lett.

Gratulálunk! smiley

 
2018.01. XV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 06. kedd, 12:53

Berta Noémi 4.b osztályos tanulónk a Budapesten megrendezett XV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Versenyen fél-profi kategóriában I. hely és profi kategóriában szintén az I. helyet érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2018.01. II. Aranyos háziverseny - szertorna (talaj,ugrás) PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. február 06. kedd, 12:29

Végh Míra 2.a osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett II. Aranyos háziversenyen - szertorna (talaj,ugrás)

a II. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2018.01. Judo verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. január 31. szerda, 11:26

Csányi Áron 1.a osztályos tanulónk a Mórahalmon megrendezett Judo versenyen az I. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2018.01. Biológiaverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. január 31. szerda, 11:16

Mészáros Léna 8.b osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett "Szécsi Szilveszter Tehetségkutató Biológiaversenyen" az I. helyezést érte el.

Gratulálunk! smileyyes

 
2018.01. Kesi Kupa 2018 - kézilabda PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. január 31. szerda, 10:12

Lakos Nikolett Hanna 3.a osztályos tanulónk csapatával a Kecskeméten megrendezett "Kesi Kupa 2018 - kézilabda" kupán az I. helyezést érték el.

 

Gratulálunk! :)

 

 

 
2017.12. Diákolimpia II. korcsoport - torna(lány) PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. január 03. szerda, 14:04

Herbert Dorka 1.a, Végh Mira 2.a, Laczkó Linett 3.b, Kovács Réka (4/a), Berta Noémi (4/b), Dér Petra 4.b, Börcsök Dóra 4.b osztályos tanulóink a Diákolimpia megyei döntőjében II. korcsoportban - torna(lány) az V.helyezést érték el.

 

 
2017.12. Hód Kupa Nemzetközi Úszóverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. január 03. szerda, 13:20

Karai Csongor 6.b osztályos tanulónk a Hódmezővásárhelyen megrendezett Hód Kupa Nemzetközi Úszóversenyen 200m vegyes II. hely, 200m mell III. hely, 400m vegyes úszásban a III. helyet szerezte meg.

Gratulálunk! smiley

 
2017.12. Szegedi Úszó Egylet házi verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. december 18. hétfő, 09:57

Csányi Áron 1/a osztályos tanulónk a Szegedi Úszó Egylet házi versenyén 50m mell úszásban az I. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 

 
2017.11. VI. Naturtex kupa - vegyes úszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. december 07. csütörtök, 13:14

Karai Csongor 6.b osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett VI. Naturtex kupán 200m vegyes úszásban

a II. helyet érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.11. Megyei Népdaléneklési Verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. november 21. kedd, 14:12

Martonosi Regő 2.a osztályos tanulónk a Megyei Népdaléneklési Versenyen különdíjban részesült.

 
2017.10. Bolyai Matematika Csapatverseny - 6.oszt. PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. november 21. kedd, 10:55
Horváth ÁdámZádori PetraNagy GergőBencsik Bendegúz 6.b osztályos tanulóink a Szegeden megrendezett Bolyai Matematika Csapatverseny Csongrád Megyei fordulóján "Matmoszféra gyermekei" nevű csapatukkal az I. helyezést érték el.
A 4 fős csapatoknak egy óra alatt kellett közösen megoldaniuk 14 feladatot. A csapatunk Budapesten az országos döntőben fogja képviselni iskolánkat.
 
A 8. osztályosok versenyében a Hodák Levente, Nagy Gergő, Schimpl Csaba és Stalzner Dominik alkotta csapat csak egy ponttal maradt le a 6. helyezésről.
 
Felkészítő tanár: Horváthné Nagy Ildikó
 
Horváth Ádám, Zádori Petra, Nagy Gergő, Bencsik Bendegúz 6.b osztályos tanulóink a Budapesten megrendezett Bolyai Matematika Csapatverseny Országos Döntőjében "Matmoszféra gyermekei" nevű csapatukkal a IX.helyezést érték el.
Felkészítő tanár: Horváthné Nagy Ildikó
 
 
Gratulálunk! smiley
 
2017.11. XII. Forma Kupa - RL Junior Tíztánc PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. november 14. kedd, 10:18

Farkas Liliána 8.a osztályos tanulónk a XII. Forma Kupán RL Junior Tíztánc kategóriában táncpartnerével

az I. helyezést érték el.

  

Gratulálunk! smiley

 
2017.10. Bolyai Matematika Csapatverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. november 13. hétfő, 12:54

Holczer Kenéz, Bencsik Ambrus 4.a, Sonkodi Bálint és Zádori Kristóf 4.b osztályos tanulóink a Szegeden megrendezett Bolyai Matematika Csapatverseny Csongrád Megyei fordulóján "Haverock" nevű csapatukkal az V. helyezést érték el.

Felkészítő tanár: Ördögh Márton

  

 
2017.11. VI. Várfürdő Kupa Úszóverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. november 13. hétfő, 11:59

Hollós Fruzsina 3.a osztályos tanulónk a Gyulán megrendezett VI. Várfürdő Kupa Úszóversenyen 100m mell

úszásban arany100m gyors úszásban pedig bronz érmet szerzett.

Gratulálunk! smiley

 
2017.11. Üstökös kupa - kézilabda PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. november 13. hétfő, 11:10

Lakos Nikoletta 3.a osztályos tanulónk a Dunaújvárosban megrendezett Üstökös Kupán kézilabda U11-en

csapatával a II. helyezést érték el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.10. Duatlon verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. október 20. péntek, 14:10
Sonkolyos Áron 7.b osztályos tanulónk a Csongrádon megrendezett megyei duatlon versenyen
a III. helyezést érte el.
Gratulálunk! smiley
 
2017.10. Gordonkaverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. október 20. péntek, 13:35

Martonosi Sára 6.a és Dusha-Kiss Luca 4.b osztályos tanulónk a XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny

területi válogatóján sikeresen szerepeltek. Dusha-Kiss Luca továbbjutott a megyei döntőre.

 

 
2017.10. Uszonyos úszás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. október 20. péntek, 13:25

István Anna Laura 3.b osztályos tanulónk a Fiatal Uszonyos Úszók IV. Világtalálkozóján, Kecskeméten

4*100 uszonyos gyors váltóban a II. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.10. II. Hód Kupa - úszás (mell) PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. október 20. péntek, 11:51

Hollós Fruzsina 3.a osztályos tanulónk a II. Nemzetközi Rövidpályás Hód Kupán, Hódmezővásárhelyen

50 m mellúszásban I. helyet, 100 m mellúszásban is az I. helyet érte el. 

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.10. II. Hód Kupa - úszás (mell-hát) PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. október 20. péntek, 11:35

Karai Csongor 6.b osztályos tanulónk a II. Nemzetközi Rövidpályás Hód Kupán, Hódmezővásárhelyen

100 m hátúszásban II. helyet, 200 m mellúszásban a III. helyet érte el. 

Gratulálunk! smiley

 
2017.10. "Miénk a pálya" Kézilabda Torna U8 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. október 17. kedd, 12:35
Kollár Kata 3.a osztályos tanulónk a "Miénk a pálya" Kézilabda Tornán U8 csapatával Hódmezővásárhelyen
a II. helyezést érték el.
3 meccsen, 56 góllal kiérdemelte a "Gólkirálynő" címet!
  
Gratulálunk! smiley
 
2017.10. "Miénk a pálya" Kézilabda Torna U9 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. október 17. kedd, 12:16

Lakos Nikoletta 3.a osztályos tanulónk a "Miénk a pálya" Kézilabda Tornán U9 csapatával Hódmezővásárhelyen

az I. helyezést érték el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.08. Tatai Minimaraton - futás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. szeptember 13. szerda, 15:26

Herédi-Szabó Áron 4.b osztályos tanulónk a XXXIV. Tatai Minimaraton futáson a II. helyezést érte el.

 

Gratulálunk! smiley

 
2017.07. Sport XXI 2017. - kajak PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. szeptember 13. szerda, 14:04

Vörös Bálint 6.b osztályos tanulónk a Szegeden megrendezett Sport XXI 2017. kajak versenyen három I. helyezést ért el.

Gratulálunk! smiley

 
2017.07. Kajak Kenu Sport PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2017. szeptember 13. szerda, 13:25

Puljer Panna 6.b osztályos tanulónk kajak versenyen váltóban II. hely, párosban 2km (Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokságon) III. hely és páros 2km (Vidék Bajnokság-Sukoró) szintén a III. helyezést érte el.

Gratulálunk! smiley