Osztálytermen kívüli digitális tanrend

Büszkeségeink 2019-20

2020.01-02. Táncverseny – hip-hop

Berta Noémi 6.b osztályos tanulónk a Kecskeméten megrendezett II. Dance Universum Minősítési Táncversenyen gyermek hip-hop szóló “F” kategóriában arany minősítést ért el. A XVII. Országos Amatőr, Fél-Profi és Profi Ifjúsági Táncművészeti Versenyen, Budapesten fél-profi szóló kategóriában pedig ezüst fokozatot ért el.

 

Gratulálunk!

2020.02. Megyei Kosárpalánta Bajnokság

Parády Vivien, Csepregi Zsófia, Nagy Jázmin, Méhes Emma, Szandtner Zita, Chovanecz Lili, Mezei Richárd Botond, Masa Marcell, Szigeti Sándor, Dudás André, Dér Levente, Marosmenti Zsombor 2.b osztályos tanulóink Szegeden a Megyei Kosárpalánta Bajnokság SZEDEÁK Kiscsikók csapatával a II. helyezést érték el.

   

Gratulálunk!

2020.01. Matematika verseny

Horváth Ádám 8.b osztályos tanulónk Szegeden a Vasvári Pál Gazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma által megrendezett matematika versenyen az I. helyezést érte el.

Gratulálunk!