Osztálytermen kívüli digitális tanrend

Büszkeségeink 2019-20

2019.11. Ritmuscsapatok Modern Táncok Őszi Bajnoksága

Kiss Kinga 3.a, Tácsi-Reményfi Lara 3.a osztályos tanulóink a Budapesten megrendezett Ritmuscsapatok Modern Táncok Őszi Bajnoksága és Európa Bajnoki Kvalifikációján Show tánc, Manó „B” korcsoportban az I.helyezést érték el.

Gratulálunk!

2020.01. Next Star – kosárlabda kupa

Szabó Ábel 4.b, Joó Bálint 4.b, Verdure Marc 4.b, Csomor Dániel 4.b, Szilágyi Gellért 4.b, Sántha Botond 4.a, Pánczél Bozsó 5.a osztályos tanulóink a Nagyváradon megrendezett Next Star kosárlabda kupán a Szedeák Szeged csapatával eredményesen szerepeltek.

 

2019.11. Mikulás Kupa – kosárlabda

Szabó Ábel 4.b, Sántha Botond 4.a, Joó Bálint 4.b, Pánczél Bozsó 5.a osztályos tanulóink a Szegeden megrendezett kosárlabda Mikulás Kupán a II. helyezést érték el.

Gratulálunk!

2019.12. VargaBalett Táncműhely – Hamupipőke előadás

Oravecz Kamilla 4.a osztályos tanulónk a VargaBalett Táncműhely tagjaként 19 alkalommal lép

színpadra a Hamupipőke című előadásban. A Szegedi Kortárs Balett társulatával együttműködve,

Juronics Tamás rendezésében bemutatott darabot a Szegedi Nemzeti Színházon kívül a Művészetek

Palotája is műsorára tűzte. Kamilla az alábbi előadásokban szerepel:

Szeged (Szegedi Nemzeti Színház):

2019. nov. 17. 11 és 16 óra
2019. nov. 27. 14 óra
2019. nov. 28. 10 és 14 óra
2019. dec. 5. 10 és 14 óra
2019. dec. 18. 10 és 14 óra
2020. jan. 8. 10 és 14 óra
2020. jan. 14. 10 és 14 óra
2020. jan. 22. 10 és 14 óra
2020. jan. 16. 10 és 14 óra

Budapest (Művészetek Palotája):
2019. dec. 11. 15 és 18 óra

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!

2019.12.01. Kosárpalánta Bajnokság

Gion Tamás 4.b, Szabó Ábel 4.b, Verdure Marc 4.b, Plesovszki Áron 4.b osztályos tanulóink a

Kosárpalánta Bajnokság 2019-20 évi 1. fordulójában az I. helyezést érték el.

Gratulálunk!

2019.11.29. Futsal Diákolimpia – teremlabdarúgás

Szabó Árpád 8.a, Csányi Tamás 8.a, Vereb Marcell 8.a, Csávás Vencel 8.a, Arany Gergő 8.b, Mison Balázs 8.b, Herbert Benedek 7.a, Csányi András 7.b a Futsal Diákolimpia Körzeti Döntőjén, teremlabdarúgás sportágban, IV. korcsoportban az I. helyezést érték el.

 

Gratulálunk!