Büszkeségeink 2022-23

2022.11.27. Kick Dance táncverseny

Végh Petra 8.a és Hethési-Kovács Zalán 8.a osztályos tanulóink a Budapesten megrendezett, Kick Dance táncversenyen serdülő A páros kategógiában

a III. helyzést, Junior nagyformáció kategóriában szintén a III. helyezést érték el.

2022.11.20. Masters Kupa táncverseny

A ToP Dance Tánciskola, minden héten Kedden és Csütörtökön 15:45-16:30 között tart Akrobatikus Rock and Roll Sporttánc Edzést az Iskolában!
2022. November 20-án, Martonvásáron a Masters S.E. szervezésében, a Tóth Iván Sport Csarnokban az iskola csoportjai az alábbi helyezéseket érték el utánpótlás kategóriában:

Szegedi Gregor József Általános Iskola – Utánpótlás Nagyformáció – 3.hely (Bronz Minősítés)
Deák Kitti (2.a) – Gonda Zselyke (2.a) – 1.hely
Szegedi Gregor József Általános Iskola – Utánpótlás Kisformáció – 1.hely

2022.11.18. Bolyai Matematika Csapatverseny

Iskolánk tanulói Bihari Áron 7.a, Miskolczi Aliz 7.b, Nagy Eszter 7.b, Szabó Sára 7.b a Bolyai Matematika Csapatverseny Csongrád-Csanád Megyei fordulójában 7. osztályos általános iskolai kategóriában a III. helyezést érték el, ezzel továbbjutottak az országos döntőbe.
Felkészítő tanár: Horváthné Nagy Ildikó

Bába Laura 4.a, Czibulya Ádám 4.a, Kulik Zsuzsanna 4.a, Szakáll Sebestyén 4.a a Bolyai Matematika Csapatverseny Csongrád-Csanád Megyei fordulójában 4. osztályos általános iskolai kategóriában a IV. helyezést érték el.
Felkészítő tanár: Szentirmai-Kis Dóra

2022.10. Üstökös Kupa U13 kézilabda

18. alkalommal került megrendezésre az Üstökös Kupa Dunaújvárosban, ahol a kézilabda utánpótlás sportolói mérik össze tudásukat.
A 2 napos tornán a PC Trade Szeged SZNKE U13 korosztálya aranyérmes lett, ezzel az igen erős Harta, Kozármisleny és Győr csapatát legyőzve.
A keret tagjai iskolánk tanulói.
Weszelovszky Mira 6.b kapus
Weszelovszky Kíra 7.a kapus
Kiss Katka 7.b átlövő

Weszelovszky Kíra az U13 legjobb kapusa díjat kapta!

2022.10. Városi szavalóverseny

Kovács Elena 2.a osztályos tanulónk a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertje által szervezett városi szavalóversenyen I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Mikle-Baráthné Barna Brigitta

2022.11.09. CsCsM-i Asztalitenisz Diákolimpia

A Szegedi Gregor József Általános Iskola diákjai nagyszerűen szerepeltek a III-IV. korcsoportos lány egyes „B” kategóriás versenyben.
A verseny helyszíne és időpontja: ATSK Asztalitenisz Terem (Szeged, Budapesti krt. 5-7.)
A versenyszám győztese Fogas Fanni lett (7.a, I. helyezés), aki iskolatársával, Borics Gerdával (5.b, II.helyezés) játszotta a döntőt!
Felkészítő edző: Gergely Péter / ATSK Szeged, Testnevelő: Guiot Anikó

Az országos döntőbe az 1. helyezett fiú és leány egyéni versenyzők jutottak be.
Az országos döntő időpontja: 2023. február 17-19. (Kiskunfélegyháza)