Osztálytermen kívüli digitális tanrend

Büszkeségeink

2023.12. TopDance Szeged tánc verseny

Laukó Zsófia 4.b, Tóth Ramóna 4.b, Deák Kitti 3.a a Szegeden megrendezett TopDance tánc versenyen Utánpótlás Duó/Trió kategóriában ezüst, Utánpótlás Kisformációban ezüst, Utánpótlás Nagyformációban ezüst, Versenyző Kisformáció kategóriában szintén ezüst minősítést értek el.

 

2023.11. Diákolimpia – úszás

Gazdagon teljesített a Gregor a Diákolimpián!

Deák Levente: 50m gyors III. hely, 50m hát II.hely, 4×50m gyorsváltó I. hely,
Deák-Kovács Bence, Lángi Hugó, Hernádi Patrik, Deák Levente 4×50m gyors I.hely,
Juhász-Szabó Csenge 50m mell II.hely, 4x 50m gyorsváltó II. hely,
Horváth Zora, Nózsi Kitti, Gódor Kata , Juhász-Szabó Csenge 4x 50m gyorsváltó II.hely,
Vér Botond: 100m gyors III.hely, 4x50m gyorsváltó I.hely,
Vida Árpád, Vér Botond, Zsarkó Botond, Városi Martin 4x50m gyorsváltó I.hely,
Kónya Luca 100m gyors II.hely,
Deák Viktória 100m gyors IV.hely.

2023.11. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Czibulya Ádám 5.a, Szakáll Sebestyén 5.a, Kiss Bence 5.a, osztályos tanulóink a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Csongrád-Csanád Vármegyei fordulójában, 5. osztályos kategóriában a „Kiscsikók” nevű csapatukkal az I. helyezést érték el.

 

2023.11. Bolyai Matematika Csapatverseny

Szakáll Sebestyén 5.a, Kiss Bence 5.a, Czibulya Ádám 5.a osztályos tanulóink a Bolyai Matematika Csapatverseny Csongrád-Csanád Vármegyei fordulójában, 5. osztályos kategóriában a „Gregor 5.a” nevű csapatukkal az II. helyezést érték el.

2023.11. Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő

Dér Eszter 3.a, Gonda Zselyke 3.a, Kis Gerda 3.a, Tanács Ádám 3.a osztályos tanulóink a Bolyai Matematika Csapatverseny Csongrád-Csanád megyei fordulóján, 3. osztályos kategóriában, csapatban a 2. helyezést értek el, az országos döntőben pedig a 10. helyezést érték el.

Felkészítők: Mikle-Baráthné Barna Brigitta és Rúzs-Molnár Zsuzsa

2023.10.22. Kick Dance – Akrobatikus Rock and Roll

A Szegedi Gregor József Általános Iskolában, minden Kedden és Csütörtökön 15:45-től 16:30-ig tart Akrobatikus Rock and Roll Foglalkozást a szegedi ToP Dance Tánciskola. Az iskola tanulóiból álló csoport, 2023.10.22-én, a Dunakeszin megrendezésre kerülő Kick Dance Utánpótlás Bajnokságon, Mini Kategóriában: Arany Minősítést szereztek.

Csapattagok: Bosch Lívia, Lászlóffy Ádám Zsolt, Dobos Lili, Molnár Olívia, Deák Kitti, Laukó Zsófia. Felkészítő: Tóth Péter, ToP Dance Tánciskola