Büszkeségeink

2022.04. Megyei matematikaverseny

2022. április 25-én délután tartottuk iskolánkban a Mategye által szervezett Megyei matematikaverseny eredményhirdetését.

3-8. osztályig a legeredményesebb 20 tanuló kapott oklevelet, pólót, könyvjutalmat, az első helyezettek, névre szóló kupát.

Iskolánk tanulói közül Zádori Kristóf 8.b osztályos 3. helyezést ért el, Szakáll Sebestyén 3.a osztályos tanuló pedig megyei 1. helyezett lett.

2022.04. Városi labdarúgó diákolimpia

Iskolánk diákjai a Városi labdarúgó diákolimpián, I.korcsoportban a II.helyezést érték el: Szerafimovszki Dárko (1.b), Verdure Dávid (2.b), Szorcsik Áron (2.b), Vasiljev Teodor (2.a), Tóth-Buzder Levente (2.a), Danyi Bulcsú Tamás (2.a), Tóth Márk (3.b), Hernádi Patrik (3.a)

II.korcsoportban a III. helyezést érték el: Bikhazi Anwar André (3.a), Tóth-Buzder Levente (2.a), Tóth Márk (3.b), Vida Árpád (5.b), Czibulya Ádám (3.a), Sánta Bence (4.b), Masa Marcell (4.b), Ács André (4.b), Dér Levente (4.b), Tarjáni Gyula (3.b)

2022.04.01. IV. Csongrád-Csanád Megyei Bicinium Éneklési Verseny

Iskolánk tanulói a Szegeden megrendezett IV. Csongrád-Csanád Megyei Bicinium Éneklési Versenyen eredményesen szerepeltek.

Ábrahám Kira (8.b) – Faragó Fanni (8.b): Kiemelt Arany minősítés

Császár Eszter (3.b) – Dusha-Kiss Hanga (3.b): Arany minősítés

Császár Dorka (8.b) – Dusha-Kiss Luca (8.b): Arany minősítés és külön dicséret a kötelező mű zenei megformálásáért

Felkészítő tanár: Siposné Koselák Krisztina