Osztálytermen kívüli digitális tanrend

Büszkeségeink

2023.05.26. „Ecsetes, bringás remekek” pályázat

Remekeltünk az „Ecsetes, bringás remekek” pályázaton

Az Építési és Közlekedési Minisztérium és a Belügyminisztérium közösen meghirdetett rajz-, fotó- és kreatív pályázatán a Gregoros gyerekek nagyon szép eredményt értek el.
Európa legnagyobb közlekedéssel összefüggő környezetvédelmi kampányához, a Mobilitási Héthez kapcsolódó versenyen Kis Gerda, Bencsik Hanka, Tordasi Dávid, Halász Bejke, és Tanay Zsófia 2. évfolyamos tanulók mind-mind különdíjban részesültek.

A pályázat során díjazták a pedagógusok előkészítő munkáját, a Kárpát-medence 5 legkiemelkedőbb pedagógusa között van kolléganőnk, Kürti-Koch Noémi tanítónő is.
Gratulálunk a gyerekeknek és Noémi néninek a kiváló eredményhez!

2023.05.13. Magic Kupa – Akrobatikus Rock and Roll verseny

2023.05.13-án a Budaörsi Sport11 Arénába megrendezésre kerülő Magic Kupa – Akrobatikus Rock and Roll versenyen vettek részt a Szegedi Gregor József Általános Iskola táncosai, ahol kiválóan szerepeltek a szegedi ToP Dance Tánciskola színeiben!
A Gregorosok az alábbi eredményekkel térhettek haza:
  – Dobos Lilien & Deák Kitti – Start1 Duó – 1. hely
  – Lászlóffy Ádám & Deák Kitti – Start1 Páros – 2. hely
  – Gregor József István Általános Iskola – Start1 Formáció – 3. hely
    Edző: Tóth Péter, ToP Dance Tánciskola

2023.05.11. Városi történelemverseny

Plesovszki Áron 7.b, Nepp Nimród 7.b, Tóth Ádám 7.b osztályos tanulóink a Szegeden megrendezett városi történelemversenyen az I. helyezést érték el.

Besenyi-Gerháth Sándor 6.b, Kurunczi Lajos 6.b, Pistrui Péter 6.b osztályos tanulóink pedig az V. helyezést érték el.

2023.05. Rajzverseny

Priskin Frigyes 2.a osztályos tanulónk az SZTE Mezőgazdasági Kar és a Magyar Juh- és Kecsketenyésztő Szövetség Közös rajzversenyén, alsó tagozatos korosztályban a III. helyezést érte el.

 

2023.04-05. Tenisz Kinder Kupa, Diákolimpia

Farkas Kincső 5.a osztályos tanulónk a Budapesten megrendezett Tenisz Kinder Kupán (04.30), L12 kategóriában az I. helyezést érte el.
Diákolimpián, tenisz megyei döntőn Szegeden (05.03), 3 korcsoport A versenyszámban szintén az I.helyezést érte el.

2023.05.03. Kosárlabda Diákolimpia

Iskolánk kosárlabda csapata a Szegeden megrendezett Kosárlabda Diákolimpia országos elődöntőjén a III. helyezést érték el.
Tagok: Borics Gerda 5.b, Chovanecz Lili 5.b, Csepregi Zsófia 5.b, Farkas Gerda 5.b, Kovács Nadin 5.a, Méhes Emma 5.b, Nagy Jázmin 5.b, Parády Vivien 5.b, Sanal Sümenye 5.a, Szente Polli 5.a, Varga Viktória 5.a.
Felkészítő tanár: Gózon János