Virtuális osztályterem, segédanyagok

2016.03.08-09. Móra olvasásverseny

A Szegedi Gregor József Általános Iskola nevelőtestülete nevében köszönjük a tanulóknak, hogy részt vettek a 23. alkalommal megrendezett tankerületi Móra Ferenc olvasásversenyünkön. Köszönjük a pedagógusoknak, hogy felkészítették a gyerekeket e megmérettetésre, s ezzel együttműködtek az olvasóvá nevelés hatékonyságának emelésében. Bízunk benne, hogy a verseny feladatainak megoldásával szerzett tapasztalataikat valamennyien további munkájukban is eredményesen tudják majd hasznosítani!

Gratulálunk az elért eredményekhez! A részletes eredmények, feladattípusok, a versenyen készült fotók  honlapunkon elérhetők. A tanév további részében megvalósuló feladataikhoz sok sikert, örömöt kívánunk

Üdvözlettel: Bikárdi Melinda intézményvezető, Kispéter Lászlóné szervező pedagógus

Helyezettek a 23. Móra F. olvasásversenyen: letöltés itt

2016 Mora eredmény osszesitett: letöltés itt

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!