Virtuális osztályterem, segédanyagok

2016.10. Iskolánk a vtvszeged.hu-n (video+képek)

„Körülöttünk a világ” – Zokni csereprogram

Iskolánkat szeptember elején kereste meg Németh Dávid Magyarország első zokni csereprogramjának képviselője a zoknigyűjtés, újrahasznosítás ötletével. A diákönkormányzat lelkesen támogatta a programot, mert nagyon jól illeszkedik éves programunkhoz, a „Körülöttünk a világ”-hoz, melynek fő alapelve a környezettudatosság, környezetvédelem.

Az osztályfőnökök tájékoztatták a szülőket a programról, sok szülő nevezett, hiszen a zoknigyűjtésért kuponokat kaphatnak, amit új zokni vásárlására lehet használni. Iskolánk 17 osztályából 12 osztály vett részt az akcióban. 14 banános dobozt töltöttünk meg a használt zoknikkal. A gyerekek oklevelet és órarendet kaptak jutalmul, az osztályok pedig pontot az „Év osztálya” versenyben.

A zoknik elszállításáról tévéfelvétel is készült, amit a városi tévé híradójában láthattunk október 18-án.

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!