Virtuális osztályterem, segédanyagok

2017.10. Bolyai Matematika Csapatverseny – 6.oszt.
Horváth ÁdámZádori PetraNagy GergőBencsik Bendegúz 6.b osztályos tanulóink a Szegeden megrendezett Bolyai Matematika Csapatverseny Csongrád Megyei fordulóján „Matmoszféra gyermekei” nevű csapatukkal az I. helyezést érték el. A 4 fős csapatoknak egy óra alatt kellett közösen megoldaniuk 14 feladatot. A csapatunk Budapesten az országos döntőben fogja képviselni iskolánkat. 
A 8. osztályosok versenyében a Hodák Levente, Nagy Gergő, Schimpl Csaba és Stalzner Dominik alkotta csapat csak egy ponttal maradt le a 6. helyezésről.
Felkészítő tanár: Horváthné Nagy Ildikó
Horváth Ádám, Zádori Petra, Nagy Gergő, Bencsik Bendegúz 6.b osztályos tanulóink a Budapesten megrendezett Bolyai Matematika Csapatverseny Országos Döntőjében „Matmoszféra gyermekei” nevű csapatukkal a IX.helyezést érték el.
Felkészítő tanár: Horváthné Nagy Ildikó