Virtuális osztályterem, segédanyagok

2018.09.26. Nyelvi Koktél Bár

Európai Nyelvi Koktélbár

2001 óta szeptember 26-a az európai nyelvek ünnepe: ezen a napon az Európai Unió tagállamaiban különböző rendezvények, előadások, zenés játékok, gyermekprogramok, konferenciák, nyelvtanfolyamok sokasága hívja föl a figyelmet arra, hogy Európa nyelvi sokszínűsége nagy érték, amelyet tudatosan védenünk kell.

A szeptember 26-i rendezvénysorozat egyedülálló eleme az idén immár kilencedik alkalommal megrendezett Európai Nyelvi Koktélbár volt, melynek az idén Szeged, az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara adott otthont. A BTK folyosóján számos nyelvi intézet bemutatkozott. A résztvevők teszteket tölthettek ki, interaktív foglalkozásokon vehettek részt, finom koktélokat ihattak és érdekes információkat tudhattak meg a különböző standoknál. Érdeklődő hetedikes és nyolcadikos diákjaink sok élménnyel és ajándékkal tértek haza.

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!