Virtuális osztályterem, segédanyagok

2018.11.22. Csongrád megyei könyvtárhasználati verseny

Iskolánk részt vett a Csongrád megyei könyvtárhasználati versenyen, azaz a CSOMEKÖV-ön. Kónya Zoltán (6.a), Varsányi Vera (6.b) és Verdure Louis-Albert (5.a) képviselte iskolánkat az 1. korcsoportban. A verseny témája  Mátyás, az igazságos – Hunyadi Mátyás születésének 575. és királlyá választásának 560. évfordulójára emlékezve. A program során gyakorolhatták a diákok a hatékony információkeresést kézikönyvekben és online is. Változatos és izgalmas feladatokon keresztül ismerték meg egyre jobban Mátyás királyt és korát, majd a vetélkedő utolsó feladataként egy szabadulószoba kihívásaival kellett a bátor csapatnak szembenéznie. Korcsoportjukban a II. helyezést sikerül kivívni ezen a színvonalas versenyen.

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!