Virtuális osztályterem, segédanyagok

2018.12. 5-6-11. Érzékenyítő órák

Iskolánk nagy hangsúlyt fektet az egymás elfogadására, toleranciára nevelő foglalkozások fontosságára. Ennek szellemében 2018. december 5-én, 6-án és 11-én a SINOSZ Szegedi Helyi Szervezete szervezésében, –  Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata Fogyatékosügyi támogatási keretéből elnyert támogatásnak köszönhetően – Szlivka Ágnes animátor, jelnyelvi oktató tartott érzékenyítő órákat a Gregor József Általános Iskola alsó tagozatos diákjai részére. Az érzékenyítő órák kommunikációs akadálymentesítése Vörös Krisztina, jelnyelvi tolmács, a SINOSZ Csongrád Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálat szakmai vezetőjének közreműködésével valósult meg.  A gyerekek nagyon élvezték a foglalkozásokat, megismerkedtek a jelnyelvvel,  megtanulták, hogy mely jelek, milyen tartalmat foglalnak magukba. Az előadások nagyon barátságos hangvételben zajlottak, a gyerekek szeretettel búcsúztak el az előadóktól.

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!