Virtuális osztályterem, segédanyagok

2019.06.14. DÖK nap

A Diákönkormányzat egész éves működésének csúcsa a tanév utolsó napja, amikor a DÖK lehetőséget kap arra, hogy emlékezetessé, szórakoztatóvá és hasznossá tegye az osztályok számára ezt a napot. 2019-ben is nagyon igyekeztünk, hogy mindez sikerüljön. Nagy Attila, diákönkormányzatunk elnökének beszámolójával kezdődött meg az éves diákközgyűlés, amely során az egész tanév eseményeit zenés-képes összeállítással eleveníthettük fel. A nyolcadikos osztályok elhelyezték emlékirataikat a Római udvaron, valamint új örökös DÖK tagot is avattunk Jáksó Bence személyében. 10 órától kezdetét vette a 17 állomásból álló verseny, amelyben az alsósokat és a felsősöket is izgalmas feladatok várták. Kiderült, hogy melyik osztály fér el a legkisebb helyen, hogy mennyire tudnak együtt játszani és alkotni. Próbára tettük a szaglást, ügyességet, hallást, kreativitást és a memóriát is.

Az osztályok egységes megjelenéssel és szebbnél szebb menetlevelekkel készültek a kihívásra, amelyet vidáman és nagyon ügyesen minden osztály teljesített.

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!