Virtuális osztályterem, segédanyagok

2020.03.14. Fontos tájékoztató!

Tisztelt Szülők!

A tegnap bejelentett iskolalátogatási tilalom március 16. (hétfőtől) bizonytalan ideig érvényes. A tervezetten digitális formában működtetett oktatás újszerű kihívás, mindannyiunktól fegyelmezettséget, kölcsönös együttműködést követel.

Pedagógus kollégáimmal megkezdtük az online tanítás leghatékonyabb módszertanának felépítését, és azon fáradozunk, hogy egy eredményesen működő rendszert hozzunk létre. Amint újabb információval rendelkezünk tájékoztatást küldünk.

(KRÉTA üzenőfal, osztályfőnökökön keresztül).

A gyermekétkeztetés tekintetében a Nevelési Oktatási Intézmények Gazdasági Szolgálatának tájékoztatását várjuk.

Minden tanítványunkat szeretettel üdvözlök!  A szülőket pedig arra kérem, hogy az eddig megszokott módon működjünk együtt!

Üdvözlettel:

Pocsai Blanka
intézményvezető