Virtuális osztályterem, segédanyagok

2020.10.19. Iskolai könyvtárak világhónapja

Ebben az évben az Iskolai Könyvtárak Világhónapja tiszteletére a már ismert, nemzetközi programok mellett egy nagyszabású hazai rendezvénysorozatot tart a Könyvtárostanárok Egyesülete, amelyhez iskolánk is csatlakozott. Októberben naponta más-más könyvtárból jelentkeztek be élő Youtube közvetítéssel, amivel megmutatták, hogy milyenek az iskolai könyvtárak, mi történik bennük, mit olvasnak az olvasók, kik az olvasók, kiket olvasnak szívesen. A Szegedi Gregor József Általános Iskola könyvtárába kiskönyvtárosaink segítségével tekinthettek be az érdeklődők. A hely megismerése után papírszínházaztunk és megtanulhattunk origami lepkét készíteni. Köszönet a közreműködőknek: Ábrahám Léna, Benke Napsugár, Gion Katinka, Lázár Zoé, Nyári Noémi, Sátay-Gallina Réka, Vasiljev Anna

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!