Virtuális osztályterem, segédanyagok

2021.02.22. Magyar Parasport Napja

Iskolánk negyedik éve csatlakozik a FODISZ kezdeményezéséhez a Lélekmozgató programsorozat megszervezésével.

Az elmúlt években vendégül láttunk több parasportolót és szakembert is, ez tette lehetővé, hogy 2021-ben vendégek nélkül ugyan, de színes programokkal hívjuk fel iskolánk diákjainak figyelmét, hogy „Fogyatékosnak lenni nem jelenti azt, vesztesnek lenni!”. Iskolánk 17 osztályában a testnevelés órákon paralimpiai sportágakat próbálhattak ki a diákok, valamint az osztályfőnöki és magyar órákon filmeket, meséket néztek, beszélgettek és színeztek, alkottak.

A diákok meggyőződhettek róla, hogy a sport mennyire fontos szerepet játszik a testi, szellemi és lelki egészség megőrzésében.

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!