Virtuális osztályterem, segédanyagok

2021.10.18. Tappancs Alapítvány részére indítottunk gyűjtést

Állatok világnapja. A körülöttünk élő állatok védelme, a gondoskodás róluk nagyon fontos a Gregor iskolai diákjai számára, ezért ebben az évben a Tappancs Alapítvány részére indítottunk gyűjtést.
Gyönyörű plakátok készültek és minden diák és szülő nagyon lelkesen kezdett az adománygyűjtésbe, hiszen a gazda nélküli kutyák, macskák ellátása a téli időszakban nagy feladatot ró az állatvédő szervezetekre. Számos, konzerv, kutyaszalámi, száraztáp érkezett. Az élelmezésen túl a Gregorosok az állatok közérzetére is gondoltak, ezért kaparó oszlopot, takarót és újrahasznosított játékokat is készítettek a diákok.

Kis csapatunk az adományok kiszállítása során megtekinthette a telepet, ahol nagy szeretettel látják el az állatokat. 
Nagyon köszönjük a sok-sok adományt! DÖKO