Virtuális osztályterem, segédanyagok

2021.11.12. VI. Könyvtári éjszaka

Rejtélyes VI. Könyvtári éjszaka

2021. november 12-én izgalmas programmal várt minden Gregoros felsős diákot a könyvtár.

A program sötétedés után, 18 órakor kezdődött. A résztvevők megnézhették az iskola számukra tiltott övezeteit és egy kicsit tanáraik bőrébe bújhattak. A bevezető után csapatok alakultak, nevet választottak és elindultak megkeresni az iskola különböző helyein található állomásokat. A csapatok a szabadulószoba csavaros rejtvényeinek megfejtése után történelmi társasjátékon kalandoztak, a kémia segítségével kígyót növesztettek, koreográfiát tanultak, kutyás foglalkozáson tapasztalták meg az állatok közelségének jótékony hatását és könyvjelzőt is készítettek. Zárásként a csapatok fele sem igaz vetélkedőn vettek részt.

Hét csapat vett részt ezen az izgalmas estén.

Köszönjük az együttműködő kollégáknak: Ágostonné Elek Ottilia, Drávainé Kovács Ágnes, Erdei-Soczó Gabriella, Kovács Judit, Pocsai Blanka, Szentirmai-Kis Dóra, Miklós István
8.b aktív tanulóinak: Ábrahám Kira, Bánfi Dávid, Berta Noémi, Dér Petra, Jaksa Luca, Molnár Alex, Nepp Nimród, Vály Boldizsár

A program könyvajánlóját a könyvtár honlapján is olvashatjuk! Könyvajánló

Szentirmai Veronika és Varjasi-Kispéter Zsófia könyvtárosok

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!