Virtuális osztályterem, segédanyagok

2021.11.29. Új könyvek a könyvtárban

Új és megújult könyvekkel gyarapodott iskolánk könyvtára!

Az idei évben ismét a Szegedi Tankerületi Központ biztosított számunkra forrást, hogy új könyvekkel gazdagítsuk könyvtárunkat.

A diákok által javasolt könyvek mellett az Odessza Fiókkönyvtár tapasztalatai és a könyvújdonságok figyelembevételével kerültek beszerzésre az állomány új elemei. Nem csak új, hanem megújult könyvek is érkeztek ebben a hónapban a Gregor könyvtárba, hiszen a Guruló könyvbazárnak köszönhetően 12 db könyv újulhatott meg a Somogyi könyvtár kötészetének szakszerű kezei alatt.

A könyvek népszerűségét mi sem igazolja jobban, hogy a polcra helyezés közben már többet kikölcsönöztek, így nincs az összes könyv rajta a képeken.

Az alábbi könyvek érkeztek