Virtuális osztályterem, segédanyagok

2022.03.07-11. Pénz7

Sokadik alkalommal csatlakoztunk a Pénz7-hez, melyet végre több önkéntes segítő jelenlétével is tudtunk színesíteni.

Az alsósok is bekapcsolódtak. Mivel elsők között regisztráltunk, papír alapon is megkaptuk a segítő tananyagokat, így technika órákon perselyt készítettek, csoportmunkában beszélték meg a családi költségvetéshez kapcsolódó fogalmakat.

A felsősök matematika, földrajz, digitális kultúra és osztályfőnöki órákon Pénz7 Kahoot!-okat oldottak meg pénzügyi ismereteink bővítése érdekében. Több órát tartottak 6. és 8. osztályokban szakemberek a pénzügyi tervezés fontosságáról, vállalkozói ismeretekről, a pénz történetéről, banki ügyintézésről.

Önkéntes segítőink voltak: Dr Nagy Norbert (orvos-közgazdász), Répás Norbert üzletvezető, Ábrahám Krisztián (a Kiskunsági Nemzeti Park oktatási referense), Csehóné Lázár Katalin (MKB hódmezővásárhelyi fiókjának vezetője).

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!