Virtuális osztályterem, segédanyagok

2022.05.16. Víz világnapja

A Szegedi Gregor József Általános Iskola 22. alkalommal rendezte meg a Víz Világnapja vetélkedőt Szegeden, a Szegedi Vízmű ZRT. támogatásával.

Nagy örömünkre, két év kihagyás után ismét sikerült megrendeznünk a versenyt, bár idén rendhagyó módon, online formában. A visszajelzések alapján a gyerekeknek nagyon tetszettek a feladatok, nagyon élvezték a vetélkedést a saját környezetükben is. A vetélkedőn a városból és a környező településekről 10 általános iskola 30 tanulója mérte össze tudását, 3 fős csoportokban, ahol az iskolák nevezésüknek megfelelően dönthettek a felső tagozatos gyerekből álló csapatok összetételéről (5-8. évfolyam).

I. hely Alsóvárosi Általános Iskola, II. hely Orczy István Általános Iskola, III. hely Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!