Virtuális osztályterem, segédanyagok

2022.06.06. IX. OROSCUP 2022 kézilabda torna

Kézilabdával telt a pünkösdi hosszúhétvége. Idén kilencedik alkalommal rendezték meg az országos OrosCup küzdelmeit. Rendre népes mezőny gyűlt össze az eseményen. A kilencedik alkalommal megrendezett tornára, összesen 24 klub 65 csapata nevezett a hét korosztályban, ami azt jelenti, hogy több mint hétszáz fiatal sportoló lépett pályára a három nap alatt. A mindent eldöntő mérkőzésen a PC Trade Szeged NKE U12 csapata Kecskeméttel vívták meg a döntő játszmát, melyet megnyertek, így aranyérmesek lettek!

Iskolánk három tanulója, Kiss Katinka 6.a. (átlövő), Weszelovszky Kíra 6.a. és Weszelovszky Mira 5.b. (kapusok) osztályos tanulóink aranyéremmel, valamint kupával együtt sikeresen zárták a sportszezont! Kiss Katinka jóvoltából, elhoztuk a legjobb játékosnak járó díjat is!