Virtuális osztályterem, segédanyagok

2023.02.07. Somogyi-könyvtár – Képregény-nap

A Somogyi-könyvtár munkatársai január-februárban foglalkozásokat tartanak iskolánk könyvtárában.
2023. február 7., kedden, Képregény-nap volt iskolánkban. Foglalkozást tartotta: Benkéné Barbara, Takács Reni, Pinjung Márk, Sipka Árpi, Kéri Alexa, Varga Norbert
Képregény-nap: Mi a közös Winnetou, Mátyás király, illetve A nyomorultak és a Beszterce ostroma hősei között? Ki volt Jucika és Kócos Karcsi? A hazai képregénykultúra-fogyasztók számára miért fontos az idén 65 éves Füles vagy a Pajtás és az Érdekes Újság? A választ a foglalkozáson megtudhatod! A csapatjátékra épülő, interaktív foglalkozáson a résztvevők bepillantást nyernek a könyvtár képregényállományába és tesztelhetik tudásukat az óriás társasjátékkal.

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!