Virtuális osztályterem, segédanyagok

2023.05. X. OrosCup – kézilabda

Véget ért az ország legnagyobb lány utánpótlás tornája, idén tizedik alkalommal rendezték meg az OrosCup küzdelmeit, ahol hét korosztályban, U8-tól egészen az U14-es korcsoportig léptek pályára a fiatalok. Május 28-31. között, a három nap alatt összesen 30 klub 58 csapata, tehát mintegy 800 fiatal kézilabdázó játszott a tornán. Összességében egy jó hangulatú, csapategységet formáló de húzós hétvégén vannak túl, ahol amit csak lehetett, megnyertek.

Az U13 korosztályban a PC Trade Szegedi NKE kimagasló játékteljesítménnyel az első helyen végzett, így elnyerve a X. Oros Kupát! Iskolánk három tanulója, Kis Katinka (átlövő), Weszelovszky Kira (kapus), és Weszelovszky Mira (kapus) oroszlánrészt vállalt a csapat sikerében.
A legjobb csapatok mellett, jutalmazták a X. OrosCup legjobb egyéni teljesítményeit is. U13 Legjobb kapus: Weszelovszky Kíra (PC Trade Szegedi NKE).