Virtuális osztályterem, segédanyagok

2023.09.22. „Busszal a 60 éves Gregorba!”

„Busszal a 60 éves Gregorba”, iskolai autómentes világnap

Reggel 7 óra körül apró, zöld zászlók gyülekeztek az Erdélyi téri megálló közelében. A Gregoros gyerekek, a dolgozók, és igazgató asszony az iskola autómentes világnap alkalmából rendezett programjára készültek. Az idén 60 éves iskolába az előző években rendezett kerékpáros és gyalogos napok után különjáratos busszal érkeztek az Újszegeden élő tanulók.

A Volánbusz a nyári megkeresésünket lelkesen fogadta, azonnal támogatóan álltak a rendezvény megszervezése mellé. A GRE60R busz megérkezését hangos sikítások és taps fogadta. Az utazás bár rövid volt, de annál élvezetesebb, amelyet iskolánk pedagógusainak éneklése tett hangulatossá, amelybe a szülők és gyerekek folyamatosan csatlakoztak be. A megállókban a dudáló buszt heves zászlólengetések üdvözölték. A víztoronyhoz érő járat utasait kollégáink kísérték be
az intézménybe a KRESZ gyalogos szabályaira való figyelemfelhívással. A járatot mindkét alkalommal megtöltötték a diákok és az őket kísérő érdeklődő szülők, testvérek.

Köszönjük a Volánbusz és a „jófej sofőrünk” támogatását!

A Szegedi Tankerületi Központ honlapján is megjelentünk „Ma milyen nap van?” címmel (itt)

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!