Virtuális osztályterem, segédanyagok

2023.11.24. Pályaorientációs nap

November 24-én, pénteken délelőtt pályaorientációs napot tartottunk. Az osztályokban változatos programok kerültek megvalósításra.
Alsóban szülők és meghívott előadók tartottak előadásokat. Többek közt volt nyomszakértői foglalkozás (bűncselekmény felderítése), agyagozás, SK Odesszai Fiókkönyvtára, játékos feladatok a pályaorientáció körében és több érdekes foglalkozás bemutatása a szülők által. Vassné Kukula Gabriella iskolai szociális segítőnk és Farkas Péter iskolapszichológus is bekapcsolódott az előadásokba.

Felsőben a Ligetben levő víztoronyt látogatták meg, Scabello Bt-színházi díszletek gyártása, József Attila Szakképző Iskola tanműhelye – 7 foglalkozás bemutatása – gyakorlati foglalkozás keretén belül, Bodrogi Bau – üzemlátogatás, 3D Gallery Budapest, pályaorientációs foglalkozások és társasjáték

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!