Virtuális osztályterem, segédanyagok

2024.02.22. A magyar parasport napja

Február 22-én, a magyar parasport napján a felső tagozatosainkhoz a Biacsi ikrek, Ilona és Bernadett látogatott el, hogy a paralimpikonok életéről, mindennapjairól kérdezhessék őket. Edzőjük is elkísérte paralimpiai aranyérmes lányokat, akik több bronz-, ezüst- és aranyérmet nyertek világversenyeken is. Az alsó tagozatosokhoz Kácsor-Macska Zsuzsa és vakvezető kutyája, Bodza jött el. A gyerekek szemmaszkokat kaptak, és így számos mozgásos tevékenységet próbálhattak ki. Ezen a napon a testnevelésórákon kerekesszékkel kosárlabdáztak, sorversenyeztek, szlalomoztak a harmadikosok, negyedikesek és az ötödikesek.

Nagyon mozgalmas napot tudhatunk magunk mögött, melyről a diákok sok új élménnyel térhettek haza.

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!