Virtuális osztályterem, segédanyagok

2024.05.03. Könyveket a magasba!

2024.05.03-án, Pénteken a 3. szünetben csatlakoztunk a Somogyi könyvtár „Könyveket a magasba!” programhoz. Mindenki elhozta a kedvenc könyvét, amelyet magasra emelve az udvaron készítettünk egy fotót.

Felhívás szövege: „A könyvhéthez közeledve a „Könyveket a magasba!” címmel indítottunk egy akciót, amelyhez bárki csatlakozhat, mindössze annyi a teendő, hogy magasba emeljen az egyik kedvenc olvasmányát, és megörökítse a pillanatot, és az elkészült fotót posztolja a közösségi médiában is #könyveketamagasba hashtagekkel. A kampányhoz eddig már csatlakozott: a Belvárosi Mozi, a Kövér Béla Bábszínház, a Szegedi Nemzeti Színház művészei, a Fricsay Ferenc Fúvószenekar művészei stb.
Részletek a kampányról a honlapunkon: https://www.sk-szeged.hu/konyveket-a-magasba/

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!