Virtuális osztályterem, segédanyagok

Büszkeségünk Pócsik Barbara
Pócsik Barbara6/b osztályos tanulónk 2013. október 16.-23. között Koppenhágában megrendezett Hipp Hopp Világbajnokságon  junior formáció kategóriában csapatársaival a mezőny kétharmadát utasította maga mögé, ezzel megszerezve a 20. helyet junior formáció kategóriában

Pócsik Barbara 6/b osztályos tanulónk 2014.02.15.-én a Ritmuscsapatok Nemzetközi nyílt Döntő Kupáján Soroksáron Hipp Hopp junior A formációban 1. helyet szerzett.

A szegedi AGORA adott otthont az idei évben megrendezésre kerülő Csongrádmegyei tánccsoportok találkozójának 2014.03.17.-én . Az Xtreme Tánciskola tagjaként Pócsik Barbara6/b osztályos tanulónk Hipp Hopp junior A kategóriában csapattársaival aranyérmet nyert.

Pócsik Barbara6/b osztályos tanulónk aranyérme a Magyar Divat- és Sporttáncszövetség 2014.04.05.-én Kiskunlacházán megrendezett Országos Pontszerző  versenyéről Hipp Hopp junior A kategóriában.

Pócsik Barbara 6/b osztályos tanulónk 2014.04.12.-én a  Ritmuscsapatok Országos Versenysorozatán Soroksáron Hipp Hopp junior formáció A kategóriában aranyérmet szerzett.
Gratulálunk!