Virtuális osztályterem, segédanyagok

Éneklő Ifjúság minősítő hangversenyen

2015. április 14-én iskolánk énekkara Éneklő Ifjúság minősítő hangversenyen énekelt, ahol a zsűri arany minősítéssel jutalmazta színvonalas produkciójukat, és egyben meghívást kaptak az április 18-i Gálakoncertre, melyen csak a legjobb kórusok énekelnek!

Fellépők:

Fejéregyházi Csenge, Farkas Lilla, Mari Emili, Csányi Viktória, Kürti Dorka, Reichenberger Kata,Varga Zsófi, Varsányi Vera, Zoltai Panna, Feczkó Tamara, Hajós Kata, Kárpáti Nóra, Martonosi Sára, Szvorény Szófia, Varga Kata, Balogh Magdolna, Boldog Lilla, Kovács Lívia, Ördög Imola, Puljer Panna, Somogyi Dorka, Szekeres Csilla, Szélpál Csenge, Zádori Petra, Zsoldos Lívia, Bodó Hanna, Csikós Panka, Dervaderics Zita, Pál Boróka, Sonkodi Léna, Ugrai Éva, Verebes Dorina, Averkina Veronika, Gyuris Viktória, Jáksó Bence, Koltay Stefánia Kónya Zelda, Lászlóffy Luca, Kiss Petra, Cseh Viktória, Gyuris Alexandra, Öövel Johanna, Kónya Zsuzsanna       

Gratulálunk! smiley