Étkezés befizetése és lemondása

Tisztelt Szülők!

Az iskolában történő kézpénzes fizetés meghatározatlan ideig szünetel.
További információkért figyeljék a honlapunk hirdetményeit és a NGSZ honlapját!

2021. augusztus és szeptember havi készpénzes befizetési napok és kedvezmények igazolása

2021.október, november, december hónap – étkezési befizetési időpontok

2021/2022-es tanév ingyenes és kedvezményes étkezési térítési díjak

*************************************************************************************************************************************

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az iskolában pótbefizetésre nem lesz lehetőség!

Pótbefizetésre az NGSZ Központ (6724 Szeged, Huszár utca 1.) pénztárában lesz lehetőségük, tárgyhónap első három munkanapján, hétfőtől csütörtökig 7:00-11:00, pénteken 8:00-10:00.

Étkezési térítési díjat online bankkártyás befizetéssel is megteheti regisztráció után, az ETELKA PORTÁLON (etelka.szeged.hu) keresztül.

Az ETELKA PORTÁL regisztrációjához szükséges email címet az NGSZ központ ügyfélszolgálatán, vagy az iskolában, a befizetési napokon, a közétkeztetésért felelős ügyintézőnél lehet leadni.

Az étkezés lemondására 2017.január 1-jétől az alábbi módokon van lehetőség:

• ETELKA PORTÁLON keresztül
  • Emailben a kozetkeztetes@ngsz.hu címen
  • Telefonon a 62/561-960-as számon (NGSZ Központ)

Mindhárom módon 9:00-ig lehet lemondani a következő napi étkezést!