Virtuális osztályterem, segédanyagok

Szól a rádió

„Szól a rádió”

Egy számítógép, egy erősítő, minden teremben hangszóró, jó sok méter kábel a falakban és rengeteg lelkes gyerek. 2016. január elején elindult az iskolarádió a Gregor-iskolában.

Kedden, szerdán és pénteken a 2. és a 3. szünetben hallgathatják az adásokat az iskolások. Iskolai hírek, kívánságműsor, játék és médiarovat, sporthírek szerepelt eddig a repertoárban. A sulirádió főszerkesztője Kresák Konrád (7.b), a lelkes csapatot főleg negyedikesek, ötödikesek és hetedikesek alkotják, a nyolcadikosokat Majoros Áron képviseli.

Kívánjuk, hogy sokáig kitartson a lelkesedésük!

Az iskolarádió nem jöhetett volna létre a felnőttek támogatása nélkül. Köszönjük Joób Márton önkormányzati képviselőnek és az NGSZ-nek a támogatást, Kovács Lászlóné intézményvezető-helyettesnek és Tóth Róbert rendszergazdának a sok munkát!

Az iskolarádió eddig felvett és leadott műsorai: (letöltés itt)

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!